Statybųvaldymas

Statybų valdymas – tai visapusė statybos darbų priežiūra bei kontrolė, projektinių sprendinių, parinktų medžiagų ir įrangos vertinimas nuo pat pirminio iki galutinio objekto užbaigimo etapų. Profesionalus statybų valdymas padeda išvengti klaidų, įvairių rizikos faktorių, neefektyviai panaudotų lėšų ar interesų konfliktų.

Dirbdami su įvairiausių tipų ir paskirčių objektais – administracinės paskirties pastatais, viešbučiais, gamyklomis, gyvenamaisiais namais, visuomeninės paskirties, kultūros paveldo objektais – esame sukaupę milžinišką bagažą praktinių žinių ir įgūdžių, kurių dėka procedūras atliekame efektyviau nei įprasta.

Statybų valdymo paslaugos:

Statybos darbų ir konkursų grafikų sudarymas
Konkursų organizavimas
Konkursinių pasiūlymų analizavimas ir ataskaitų pateikimas
Rangos sutarčių ruošimas ir vykdymo kontrolė
Objekto biudžeto sudarymas ir kontrolė
Objekto dokumentacijos vedimo kontrolė
Užsakovo interesų atstovavimas derybose ir santykiuose su rangovais
Statybos užbaigimo procedūrų organizavimas užsakovo vardu

Patirtis – svarbiausias rodiklis renkantis statybų valdytoją

Dokumentacijos kiekis įgyvendinant nekilnojamojo turto projektus yra neįtikėtinas, todėl NT statybų valdymas – daug resursų sunaudojantis procesas.

Nesvarbu, ar planuojate statyti gyvenamąjį namą, ar viešbučio kompleksą – skyrę laiko išsirinkti projektą prižiūrėsiančią komandą, būsite ramūs ir užtikrinti projekto eiga.

Į pagalbą pasitelkus mūsų specialistus, statybų užbaigimas tampa malonia finišo tiesiąja. Esate garantuoti, kad jūsų statybų projektų valdymas buvo atliekamas pagal aukščiausius rinkos standartus, o statinys atitinka numatytą projektą ir reikalingus teisės aktus.

Kontaktai

Jeigu Jus domina mūsų veikla,

Susisiekite