Statybųvaldymas

Statybų valdymas – tai visapusė statybos darbų priežiūra bei kontrolė, projektinių sprendinių, parinktų medžiagų ir įrangos vertinimas nuo pat pirminio iki galutinio objekto užbaigimo etapų. Profesionalus statybų valdymas padeda išvengti klaidų, įvairių rizikos faktorių, neefektyviai panaudotų lėšų ar interesų konfliktų.

Dirbdami su įvairiausių tipų ir paskirčių objektais – administracinės paskirties pastatais, viešbučiais, gamyklomis, gyvenamaisiais namais, visuomeninės paskirties, kultūros paveldo objektais – esame sukaupę milžinišką bagažą praktinių žinių ir įgūdžių, kurių dėka procedūras atliekame efektyviau nei įprasta.

Statybų valdymo paslaugos:

Statybos darbų ir konkursų grafikų sudarymas
Konkursų organizavimas
Konkursinių pasiūlymų analizavimas ir ataskaitų pateikimas
Rangos sutarčių ruošimas ir vykdymo kontrolė
Objekto biudžeto sudarymas ir kontrolė
Objekto dokumentacijos vedimo kontrolė
Užsakovo interesų atstovavimas derybose ir santykiuose su rangovais
Statybos užbaigimo procedūrų organizavimas užsakovo vardu

Patirtis – svarbiausias rodiklis renkantis statybų valdytoją

Reikia pripažinti, kad dokumentacijos mastai įgyvendinant nekilnojamo turto projektus yra neįtikėtini. Neturint pakankamai patirties statybų valdyme, neišmanant LR įstatymų bazės ar kitų teisės aktų, iškyla rizika dėl įvairių procesų uždelsti numatytus terminus, o užsakovas gali finansiškai nukentėti. Galime patikinti, mūsų profesionalų komanda kasdien dirba su didelės apimties projektais, todėl užsakovui nebelieka minėtos dokumentacijos naštos ar kitų papildomų nesklandumų.

Kontaktai

Jeigu Jus domina mūsų veikla,

Susisiekite