Apiemus

CONTESTUS

Rinkoje dirbdami daugiau nei 15 metų, galime vadintis statybos projektų valdymo profesionalais. Patariame ir padedame Užsakovui priimti palankiausius sprendimus ir įvykdyti visus su projektu susijusius žingsnius nuo idėjos iki įgyvendinimo. Giname Užsakovo interesus, atsižvelgiame į jo norus, galimybes ir poreikius.

Esame prisidėję prie daugiau nei 100 statybos projektų valdymo bei nekilnojamo turto objektų plėtros visoje Lietuvoje bei užsienyje. Savo komandoje turime didelę patirtį sukaupusių specialistų, perduodančių Užsakovui savo žinias ir garantuojančių problemų prevenciją.

Mūsų veiklos sėkmę užtikrina teikiamų paslaugų profesionalumas ir projektų valdymo efektyvumas. Pasitikėjimas priimant atsakomybę ir sprendimus, sąžiningas tarpusavio įsipareigojimų vykdymas bei bendro tikslo siekimas yra tai kuo vadovaujamės ir dėl ko dirbame.

1

17

Metų patirtis rinkoje
2

35

Specialistų komanda

CONTESTUS

Įmonės pagrindinė misija – suteikti Užsakovui kvalifikuotą pagalbą statybų valdymo srityje, įgyvendinant statybos projektus. Siekiame visapusiškai tobulėti, išlaikant lyderio poziciją statybų rinkoje.

Mission & vision
3

Virš  100

Įgyvendintų projektų
4

900mln

Bendra projektų vertė
5
LT
Projektai visoje Lietuvoje ir užsienyje
Contestus

įmonių grupė

Nekilnojamo turto projektų vystymas
Logo Logo Logo
Projektų valdymas ir techninė priežiūra
Icon
Projekto proceso koordinavimas
Icon
Statybos valdymas
Icon
Techninė priežiūra
Icon
Konsultavimas
Kita veikla
Logo

Sertifikatai ir apdovanojimai

Logo Logo Logo

Kontaktai

Jeigu Jus domina mūsų veikla,

Susisiekite